Районні спортивні змагання з волейболу серед працівників освіти
Вітаємо збірну нашої школи з перемогою!!!
1. Бережний В.П. - директор школи
2. Балаш К.М. - вч. фізики та астрономії
3. Левковський І.І. - вч. трудового навчання
4. Краснощок М.О. - вч. фізичної культури
5. Яцик О.В. - вч. захисту Вітчизни

Неймовірні відчуття та захоплення від свята спорту. Ці переживання і захоплення вже другий тиждень поспіль вдало організовані для педагогів Бориспільщини районним відділом освіти. Естафета спортивних змагань з волейболу для педагогічних працівників від Іванківського НВО передана Вороньківській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Спочатку районний спортивний захід відбувся для жінок. А 18 січня змагання проводились для чоловіків.
   Свято спорту відкрив начальник відділу освіти Бориспільської РДА Неруш Микола Васильович. З вітальним словом до присутніх звернулись Начальник відділу з питань фізкультури та спорту РДА Каськів М.І., директор райспортшколи Яцюта Г.В., директор Вороньківської ЗОШ Марченко С.В..
   Майстерність багатьох учасників говорить про їх добру фізичну підготовку. Наполегливість, фізична витривалість, швидкість, кмітливість - всі ці якості продемонстрували учасники змагань. Серед них - вчителі фізичного виховання, біології, фізики, географії, математики, трудового навчання, хімії, історії, англійської мови.
   Читачам мабуть цікаво, хто всеж таки переміг. А перемогли на нашу думку всі учасники, адже вихід на спортивний майданчик вже є перемогою спортивного духу над щоденною буденністю.

P.S. Ініціаторами відновлення районних спортивних змагань є начальник відділу освіти Бориспільської РДА Неруш Микола Васильович та голова районної організації профспілки працівників освіти і науки Кириченко Міла Михайлівна.

Переглядів: 572 | Додав: balash27 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.