Понеділок, 25.09.2017, 10:53Вітаю Вас Гість | RSS
Структура 2015-2016 навчального року: День знань - 1 вересня 2015 року * * * І семестр - з 1 вересня по 25 грудня 2015 року, ІІ семестр - з 11 січня по 27 травня 2016 року * * * Канікули: осінні - з 26 жовтня по 1 листопада, зимові - з 28 грудня 2015р. по 10 січня 2016р., весняні - з 21 березня по 27 березня * * * !!!!!

Головна » 2017 » Травень » 3 » 22 квітня-День Землі
22 квітня-День Землі

Міжнародний день Землі - подія воістину масштабна. Правда, йому всього три роки, хоча передумови появи свята виникли ще в XIX столітті. Якийсь Джон Мортон, наслідуючи приклад численних ірландців і британців, влаштувався на Дикому Заході північноамериканського континенту. Колоністи освоювали землі і в цілях будівництва нещадно знищували і без того рідкісну рослинність. Джона не радувала перспектива жити серед скель і піску, тому він висунув ідею один день в році повністю присвячувати посадці нових дерев і чагарників. Так з'явився День Дерева. Постійна дата святкування - 22 квітня, яка, до речі, обрана у зв'язку з днем народження Джона Мортона, і статус офіційного торжества були закріплені за ним у 1882 р. Але все це діяло лише стосовно жителів штату Небраска, де День Дерева і виник.

Тільки в 1970 р. було вирішено зробити свято національним, після того, як пробні тематичні заходи, присвячені урочистої дати, зустріли підтримку північноамериканського народу. Через рік День Землі «розрісся» до цілого Тижня, що також увійшло в звичку.

Міжнародної акція стала через 19 років, офіційний характер придбала і того пізніше - у 2009 році, за ініціативою ООН на 63-й сесії Генеральної Асамблеї. В рамках засідання прозвучала повна патріотизму промова Голови Мігеля д'еското Брокмана. Він оголосив, що установа такого світлого свята - свого роду визнання населенням земної кулі важливості безоплатної віддачі планетою людству всіляких благ.

Міжнародний день матері-Землі ставить перед світовим співтовариством одну-єдину мету: піклуватися про своє глобальному будинку і її первісних мешканців - представників флори і фауни. На жаль, дана установка існує тільки в теорії, а на практиці забруднення навколишнього середовища, вирубування лісів, винищення тварин немає межі. Про що взагалі можна говорити, якщо за офіційними даними, за останній рік кількість викидів в атмосферу перевищила 30 млрд. тонн, Червона Книга регулярно поповнюється найменуваннями зникаючих видів рослин і тварин, а ми щогодини вбиваємо одне одного? Планета бунтує, дивлячись на людське лицемірство, щедро обдаровуючи» своїх неслухняних дітей різного роду катаклізмами жахливої сили, погодою, не відповідної пори року і генетичними мутаціями. Поки що все марно - люди невблаганно наближаються до фатальної межі...

Переглядів: 30 | Додав: samborsky-andrey | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

«  Травень 2017  »

Фізика в школі