Бібліотека у школі — одна з найважливіших ділянок роботи. Вона допомагає реалізувати єдину для школи державну програму національної освіти і виховання дітей, вирішує це завдання своїми методами і засобами у загальному плані навчально-виховного процесу школи і разом з педагогічним колективом.

Бібліотека Сеньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Бібліотека ЗОШ заснована у 1986 році.

До послуг користувачів:

• абонемент
  • читальна зала

Каталоги:

• систематичний
  • алфавітний

Картотеки:

• картотека газетно-журнальних статей з питань освіти
  • картотека підручників

Графік роботи бібліотеки:

8.00 - 16.00 (щодня, крім суботи та неділі)

санітарний день – останній робочий день місяця