МО вчителів природничо – математичного циклу

Литвин К.П.

Формування інформаційно – комунікаційних компетентностей учнів на уроках  математики шляхом використання сучасних інформаційних технологій.

Балаш Г.О.

Особистісно зорієнтоване навчання математики як шлях до якісного засвоєння знань учнями.

Герасимець І.М.

Інтерактивне навчання, як засіб активізації навчальної діяльності учнів на уроках географії. біології, економіки

Кацан О.Г.

Розвиток творчих здібностей учнів на основі логічного мислення та використання нестандартних форм організації пізнавальної діяльності на уроках хімії