Свято "Посвята в читачі першокласників"

Цей день в історії України: 22 вересня – День партизанської слави

26 вересня − Європейський день мов

26 вересня відзначають Європейський день мов, як спосіб підтримки мовного різноманіття, двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі. У такий день варто згадати те, що українська мова посідає 2-ге місце у світі за милозвучністю після італійської.

Тиждень шкільного підручника

проведення «Тижня шкільного підручника»

з 9 по 13 жовтня 2017 року

«Під українським небокраєм книгу люблять і читають»

9 жовтня (1 день)

1.Оголошення про про проведення тижня та його програми 2-11 кл.

2. День відкритих дверей у бібліотеці:

Бесіда біля книжкової полиці: «Книга – твій друг бережи її».

10 жовтня (2 день)

1. Екскурсія першокласників до бібліотеки.
  2. Експозиція «Книги, які любили читати ваші батьки, бабусі,дідусі».

11 жовтня (3 день)

1. Рейд-перевірка підручників (1-4 кл.)

12 жовтня (4 день)

1. Рейд-перевірка підручників (5-11кл.)

13 жовтня (5 день)

1. Підсумки рейду-перевірки.
  2. Підведення підсумків,результативність тижня.

До бібліотеки на гостину завітала учні 6-го класу : Лавренюк Діана,Лєщенко Олег, Найда Вадим та Найда Назар.

Учні 7-го класу: Башинський Діма,Кацан Катя,Калініченко Крістіна,Бочок Діма.

Учні 11-го класу: Івженко Іра,Андрущенко Олексій,Адаменко Крістіна.

Бібліотекар Войтенко І.Г. знайомила відвідувачів з виставкою, яка була організована у бібліотеці. Проводила бесіду про важливість збереження шкільного підручника.

Бесіда біля книжкової полички «Книги, які любили читати ваші батьки, бабусі,дідусі в дитинстві».

Для учнів 1-го класу проведено екскурсію до бібліотеки .

Рейд – перевірка підручників теж пройшла під гаслом «Книга – твій друг бережи її». Перевірені учні 1-4 та 5-11 класів.