Увага!

Шановні учні та вчителі!

У зв’язку із закінченням навчального року, оголошується збір та повернення підручників до бібліотеки . Розпочинати приносити підручники до класу з п’ятниці – 25 травня.
Перш ніж повернути підручники до бібліотеки,  бажано переглянути їх. Кожний підручник повинен бути підписаний, підклеєний, витерті позначки.

Літературу, отриману на особистий формуляр, здати до 30 травня!

Графік здачі підручників

Увага! Розпочато вибір та замовлення підручників для учнів 5 класу

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 06.02.2018р. №1/9-79 «Про вибір і замовлення підручників для 5 класу» :

- з 5 по 11 лютого 2018 року педагогічні працівники ознайомлюються на веб-сайті Інституту модернізації та змісту освіти за посиланням:https://imzo.gov.ua/vybir-pidruchnykiv-dlya-5-klasu-zakladiv-zahalnoji-serednoji-osvity/ з електронними версіями оригінал-макетів доопрацьвоних відповідно до чинних програм підручників для 5 класу .

- з 12 по 13 лютого 2018 року педагоги здійснюють безпосередній вибір проектів підручників з кожної назви, який схвалюється на засіданні педагогічної ради. Протокол засідання педагогічної ради з підписами членів педагогічного колентиву, які здійснили вибір проектів підручників, протягом двох робочих днів оприлюднюється на сайті навчального закладу.

- З 14 по 15 лютого 2018 року адміністрація навчального закладу узагальнюють та оформляють у паперовому вигляді, засвідчуюють підписом керівника результати замовлення проектів підручників за формою (додаток 2 до листа МОН) та протягом двох робочих днів оприлюднюють на сайті навчального закладу.

- Прогнозована кількість учнів 5 класу визначається як максимальна кількість учнів на паралелях 1,2,3 або 4 класів.

- З 16 по 17 лютого 2018 року навчальний заклад передає результати вибору у паперовому та електронному вигляді (ЕХЕL-формат) до управління освіти.

Для ознайомлення з протоколом педагогічної ради школи від 12.02.2018 р. №06 "Про вибір та замовлення підручників для учнів 5 класу", перейдіть за посиланням:

/Pedagogi2/Biblioteka/Novunu/2_005.jpg

ДОДАТОК 2 до листа МОН від 06.02.2018 № 1\9-79 (Вибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників

Сеньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів).

/Pedagogi2/Biblioteka/Novunu/2_001.jpg

Вибір та замовлення підручників для 10 класу

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.04.2018 р. № 1/9-222, згідно з рішенням педагогічної ради школи (Протокол № 9 від 26.04.2018 р.) ухвалено такий перелік підручників для замовлення на 2018-2019 навчальний рік:

Перелік підручників

Вибір та замовлення підручників для учнів 1-го класу

Відповідно   Наказу МОН  від 02.04.2018 №310 " Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти" , згідно з рішенням педагогічної ради школи (Протокол № 11 від 16.05.2018 р.) ухвалено такий перелік підручників для замовлення на 2018-2019 навчальний рік:

Перелік підручників

Підписи членів педагогічного колективу,які брали участь у виборі підручників