П`ятниця, 24.11.2017, 04:42Вітаю Вас Гість | RSS
Структура 2015-2016 навчального року: День знань - 1 вересня 2015 року * * * І семестр - з 1 вересня по 25 грудня 2015 року, ІІ семестр - з 11 січня по 27 травня 2016 року * * * Канікули: осінні - з 26 жовтня по 1 листопада, зимові - з 28 грудня 2015р. по 10 січня 2016р., весняні - з 21 березня по 27 березня * * * !!!!!

Сеньківська ЗОШ І-ІІІ ст. Бориспільської Районної ради

Зелена Бібліотека

Останнім часом проблеми екології і взагалі збереження життя надзвичайно гостро постали перед людством. Захист навколишнього середовища - завдання багатоаспектне: він передбачає і раціональне використання природних ресурсів, і збереження миру на планеті, і цивілізований науково-технічний прогрес.

Для екологічного порятунку людства потрібно зробити дуже багато, перш за все - сформувати екологічний світогляд. Досі його мала хіба що одна тисячна населення планети. За своє екологічне невігластво людство платить дуже дорого: знелісненням материків, отруєнням водного й повітряного простору, катастрофічними змінами клімату, техногенними аваріями, наприклад, Чорнобильська катастрофа. Однак навіть більшість урядів світу, як засвідчує академік РАН М. Мойсеєв, не уявляє собі справжніх масштабів імовірної катастрофи і навіть не вірить у її можливість.

Центрами екологічної освіти наших громадян повинні стати бібліотеки.

«Усі ми родом із дитинства», – сказав колись Антуан де Сент Екзюпері. Книжки, прочитані в дитинстві, надовго залишаються в пам’яті, і, мабуть, ні для кого не секрет, який вплив вони мають на формування людини. Тому пропонуємо вашій увазі  екологічний проект  бібліотекаря    «Мову рідної природи розуміти серцем вчись».

Мета проекту:

• Формування екологічної свідомості школярів;
  • Донесення підростаючому поколінню інформації про екологічний стан суспільства;
  • Виховання любові до природи рідного краю, готовності до діяльності щодо її охорони;

Також метою проекту є провести:

Літературні години на тему: «Природа в поезії», «Природа в міфах і легендах».

Екологічні години «Заповідними стежинами України», «Нам із Землею разом жити».

Бібліотечна виставка «Живої природи душа промовляє».

Озвучена бібліотечна виставка «Птахи знайомі і незнайомі».

Конкурс малюнків і фотографій «Моя квітуча Україна».

«  Листопад 2017  »

Фізика в школі