• Сеньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
  • Сеньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
  • Сеньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Оновлена інформація:    Учениця 10 класу, учасниця гуртка ББДТ "Юні екскурсоводи" Казьмірова Аліна цього дня взяла участь у роботі обласної конференції краєзнавців, презентувала своє дослідження "Бабин Яр: пам'ять на тлі історії"     *    Освітня програма Сеньківської ЗОШ на 2020 - 2021 навчальний рік     *    Звіт керівника навчального закладу перед педагогічним колективом та громадськістю за 2019-2020 навчальний рік    *    Лист МОН України від 02.08.2020 №-1096 - щодо заповнення Класного журналу учнiв початкових класiв Нової української школи.    *    Фактична мережа Сеньківської ЗОШ І-IIІ ступенів станом на 1 вересня    *    РЕЖИМ РОБОТИ Сеньківської загальноосвітньої школи I-ІII ступенів в 2020-2021 навчальному році    *    Наказ від 31.08.2020 №13-у про зарахування до 1 класу.

Зелена Бібліотека

        Останнім часом проблеми екології і взагалі збереження життя надзвичайно гостро постали перед людством. Захист навколишнього середовища - завдання багатоаспектне: він передбачає і раціональне використання природних ресурсів, і збереження миру на планеті, і цивілізований науково-технічний прогрес.

Для екологічного порятунку людства потрібно зробити дуже багато, перш за все - сформувати екологічний світогляд. Досі його мала хіба що одна тисячна населення планети. За своє екологічне невігластво людство платить дуже дорого: знелісненням материків, отруєнням водного й повітряного простору, катастрофічними змінами клімату, техногенними аваріями, наприклад, Чорнобильська катастрофа. Однак навіть більшість урядів світу, як засвідчує академік РАН М. Мойсеєв, не уявляє собі справжніх масштабів імовірної катастрофи і навіть не вірить у її можливість.

Центрами екологічної освіти наших громадян повинні стати бібліотеки.

«Усі ми родом із дитинства», – сказав колись Антуан де Сент Екзюпері. Книжки, прочитані в дитинстві, надовго залишаються в пам’яті, і, мабуть, ні для кого не секрет, який вплив вони мають на формування людини. Тому пропонуємо вашій увазі  екологічний проект  бібліотекаря    «Мову рідної природи розуміти серцем вчись».

Мета проекту:

  • Формування екологічної свідомості школярів;
  • Донесення підростаючому поколінню інформації про екологічний стан суспільства;
  • Виховання любові до природи рідного краю, готовності до діяльності щодо її охорони;

Також метою проекту є провести:

Літературні години на тему: «Природа в поезії», «Природа в міфах і легендах».

Екологічні години «Заповідними стежинами України», «Нам із Землею разом жити».

Бібліотечна виставка «Живої природи душа промовляє».

Озвучена бібліотечна виставка «Птахи знайомі і незнайомі».

                     Конкурс малюнків і фотографій «Моя квітуча Україна».